KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144608
nr 1214 4608
Helge Scherlund, 1948, signerad. Kornhamnstorg. Olja på pannå, 60x50
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:10:44
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)